




4 716 ₴
Містка коропова сумка на блискавки з відкидним столиком Сумка виготовлена з міцного поліестеру та обладнана фронтальним і двома бічними кишенями на блискавках. Столик має висувні ніжки, що дає змогу встановлювати його на нерівному ґрунті. Ніжки висуваються на 15 — 22 див. Досить високий бортик по периметру столу не дасть змогу скотитися й впасти речам або рибальським аксесуарам на землю. Для зручності перенесення передбачені дві ручки й регульований ремінь через плече з ергономічною вставкою. Причому ніжки столика легко і швидко складаються, сам столик відкидається в сумку, закривається на блискавку та сумка готова для транспортування!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 38 см |