








2 531 ₴
Найбільша і найпотужніша котушка Carp Expert NEO Long Cast 10.000 для коропової риболовлі. Котушка оснащена міцним графітовим корпусом, надійним внутрішнім механізмом, ідеальної шнекової укладанням Worm Shaft і великою кількістю підшипників (9BB + 1RB), що підвищило плавність ходу і термін служби. Встановлена силова металева рукоять на гвинті і порожниста дужка з покриттям. Шпуля виконана з легкого алюмінію і має широку конічну форму Long Cast для максимально далеких закидів. Також, шпуля оснащена двома металевими кліпсами на пружині. Благодаря высокой тяге, высокому качеству исполнения и широкой шпуле, катушка отлично подойдет для карповой, сомовой и серфовой рыбалки на больших и сверх больших дистанциях!
Особливості:
— легкий і міцний графітовий корпус
— захисне покриття від подряпин
— надійний внутрішній механізм
— шнековий укладальник Worm Shaft
— силові шестерні великого діаметра
— знижений передаточне число — висока тяга
— підшипники на всіх осях (9BB + 1RB)
— металева ручка на гвинті
— порожниста металева дужка
— широка алюмінієва шпуля Long Cast
— дві металеві кліпси на пружині
— м'який і плавний фрикційне гальмо
Відмінне поєднання ціни та якості!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Венгрия |
| Тип | Карповые |
| Матеріал корпусу | Графит |
| Шпуля | Алюминиевый сплав |
| Оборот шпулі | 95.0 (см) |
| Передавальний коефіцієнт | 4.1 |
| Розмір | 10000 |
| Фрикційне гальмо | Передний |
| Розташування рукоятки | Универсальное |
| Особливості | Long Cast |
| Вага | 745.0 (г) |
| Колір | Темно-серый |
| Стан | Нове |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 9 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Ємність шпулі | |
| Довжина волосіні | 440 м |
| Діаметр волосіні | 0.32 (мм) |
| Доп. характеристики | |
| Вместимость шпули | 0.32 мм / 440 м |
| Фрикцион | Передний |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Передаточное отношение | 4.1:1 |
| Сезон | Лето |
| Типоразмер | 10000 |
| Количество подшипников | 9+1 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | carp expert |
| Страна производитель | Венгрия |
| Вес | 745 г |
| Оборот шпули | 95 см |
| Передаточный коэффициент | 4.1 |
| Размер | 10000 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Безынерционная |
| Фрикционный тормоз | Передний |
| Цвет | Серый |
| Емкость шпули | |
| Диаметр лески | 0.32 мм |
| Длина лески | 440 м |
| Подшипники | |
| Роликовые подшипники | 1 |
| Шариковые подшипники | 9 |