

1 000 ₴
900 ₴
Характеристики та опис
Виробник
Країна виробник
Венгрия
Тип
Подсак
Форма голови
Треугольная
Довжина в розкладеному вигляді
250
Особливості
прорезиненная сетка
Приховати характеристики
Підсаку Carp Expert Rubberized Landing Net з прогумованої сіткою. Складна рукоятка з алюмінію складається з двох секцій, з гумовою рукояткою. Голова складна.
Довжина підсаку 2,50 м
Довжина голови 60 см
Глибина сітки 45 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 1 |
| Форма головы | Треугольная |
| Диаметр | 60 см |
| Размер ячейки | 5 мм |
| Длина в разложенном виде | 250 см |
| Особенности | Регулируемая длина, Разборная конструкция |
| Состояние | Новое |