







17 160 ₴
Нове покращене покоління короля серед великих наметів. YURTA NEO відрізняється великим простором, забезпечуючи ідеальне притулок під час тривалого перебування біля води. У цьому наметі можна без проблем розмістити 3 розкладачки, при цьому ще залишається достатньо місця для комфортної роботи в наметі. Основа намету - масивна трехреберная конструкція(ракушка) з верхніми підсилюють стійками. До того ж, правда, він має дві посилені дуги з боків, завдяки яким намет набуває ще кращу стійкість. У поєднанні з якісною тканиною і повністю проклеєними швами ця палатка витримає будь-які погодні умови. Спереду великий козирок з довжиною над входом до 70 см! Завдяки козирка на взуття, залишену перед наметом, не буде потрапляти дощ, а під час сильного шторму він не дасть краплях дощу потрапити на москітну сітку двері. Козирок також має два тримачі вудки. Всередині є ще 2 гачки на стелі намету, наприклад, для світильника.
В передній частині, крім двері, є ще два вікна. Обидва є москітними сітками з можливістю прозорих вікон або з можливістю повної тканини. Прозорі вікна входять в комплект поставки, тому вам не потрібно нічого додатково купувати! Однак з моделлю YURTA NEO ми також подумали про кращої вентиляції намети і застосували до нього нашу складну систему CLIMA CONTROL. Ця система складається з двох вентиляційних вікон на протилежних сторонах (над передніми дверима і над заднім вікном). Завдяки цій оригінальній системі можна забезпечити циркуляцію повітря в наметі в той час, коли неможливо провітрити через великі вікна. Ви обов'язково оціните його, особливо вночі, коли він значно знижує утворення конденсату на внутрішніх стінах. Крім того, всією системою легко управляти зсередини намету.
Додатковий бонус у порівнянні з попереднім поколінням - пол на блискавці. По всьому внутрішньому периметру вшита блискавка, завдяки якій в намет не потрапляють комахи, гризуни або вода. Для полегшення установки підлоги в наметі на підлозі позначений вхід.
Можна придбати накидку для намету, яке виконано з того ж матеріалу, що і намет. Встановивши його на палатку, ви отримаєте закриту зону furetehr приблизно коридор в 40 см перед наметом. Крім того, покриття поліпшить теплоізоляційні властивості намети. Намет Delphin YURTA NEO пропонує максимально можливий комфорт і задовольнить навіть самих вимогливих рибалок!!!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- Міцна, стійка, легка алюмінієва конструкція з трьома ребрами жорсткості;
- Міцна, зносостійка тканина;
- Гарантований гідростатичний напір 10 000мм;
- Великий козирок;
Знімна передня панель;
- Два великих вентиляційних вікон на задній стінці;
- Система Clima Control
- Оптимизированное использование внутреннего пространства;
- Москитные сетки спереди и сзади;
- Непромокаемые прозрачные окна на передней панели;
- Съемный пол из ПВХ;
- Швы проклеенные по новой эффективной технологии;
- Армированные точки крепления;
- Тройные кольца из нержавеющей стали в точках крепления;
- Два фиксатора для удилищ спереди;
- Поставляется с колышками, прозрачными окнами и сумкой для транспортировки;
- Размер: 310x380x180см;
- Козырек: 70см;
- Транспортировочный размер: 130x35x35см ;
- Вес: 14 кг.
- Производитель: Delphin (Словакия)
Накидка для намету купується окремо!!!
Транспортні розміри накидки: 60х20х20см.
Вага накидки: 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphin |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип виробу | Палатка |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1.0 |
| Вікна вентиляції | 7.0 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особенности палатки/тента | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Зелёный |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новое |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000.0 (мм вод. ст.) |
| Водостійкість тенту | 10000.0 (мм вод. ст.) |
| Вага | |
| Вага | 14 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Мембранна тканина |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 310 см |
| Висота | 180.0 (см) |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130.0 (см) |
| Ширина в упаковке | 35.0 (см) |
| Висота в упаковці |
35.0 (см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delphin |
| Страна производитель | Словения |
| Тип изделия | Палатка |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Всесезонный |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка, Проклеенные швы, Вентиляционные окна, Внутренние карманы, Водоотталкивающая пропитка, Крепление для фонаря |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 10000 мм вод. ст. |
| Вес | |
| Вес | 14 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 310 см |
| Ширина | 180 см |
| Высота | 180 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 35 см |
| Высота в упаковке | 35 см |