





4 932 ₴
Габаритні розміри:
• довжина - 70-110 см
• висота - 46-60 см
• ширина - 75 см
Розмір у зібраному стані: 75х18х10 см
Вага: 3.4 кг
У подарунок до род поду ви отримаєте 4 сигналізатора та 4 свінгера.
4 сигналізатора: жовтий, червоний, синій, зелений. Регулювання гучності та чутливості, роз'єм під свінгер.
4 свінгера без можливості підключення до сигналізатора: синього АБО жовтого кольору.
| Бренд | Golden Catch |
| Тип лову: | Коропова |
| Тип: | Род поди |
| Матеріал: | Алюміній |
| Вага, кг: |
3.4 Опис Род под GC 4x4 RP-012А + 4 сигналізатора + 4 свінгераРама з алюмінію включає в себе регульовану центральну балку, яка з'єднується з трьома надзвичайно міцними регульованими ніжками.
Ноги можна адаптувати до будь-якого типу місцевості, нижня частина загострена.
Буззбари легко кріпити до рами, вставивши їх в отвори на рамі. На рамі також є бульбашковий рівень, що допомагає точно встановити род-под на будь-якій поверхні. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.4 кг |
| Количество удилищ | 4 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Максимальная длина | 110 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Минимальная длина | 70 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Род под |
| Ширина | 75 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 10 см |
| Длина в упаковке | 75 см |
| Ширина в упаковке | 17 см |