





730 ₴
657 ₴
ПІДСАК BREEZE HY-260170 П'ЯТИКУТНА ЦІЛЬНА ГОЛОВА 60 СМ
Підсак Breeze HY-260170 п'ятикутна цільна голова 60см, кордова сітка, алюмінієва телескоп ручка 1,7м
Характеристики:
Виробник--Breeze
Довжина ручки--170 см
Матеріал профілю голови--Алюміній
Матеріал ручки--Алюміній
Матеріал сітки--Кордова сітка
Розмір голови,-- см 60х70
Тип голови--Суцільна
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Breeze |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Подсачек |
| Количество секций | 1 |
| Форма головы | Квадратная |
| Диаметр | 60 см |
| Размер ячейки | 5 мм |
| Длина в разложенном виде | 170 см |
| Особенности | Разборная конструкция, Складная конструкция, Регулируемая длина |
| Состояние | Новое |