

79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Опис
Коробка Select Lure Box SLHS-1008 17.5x10.7x3cm
Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHS-1008 має 5 поперечних відсіків з фіксованими перегородками. Верхня кришка оснащена надійними поворотними петлями і довговічною застібкою. Коробка може використовуватися для зберігання невеликих спінінгових приманок, вантажів і джиг-головок. Завдяки своїм невеликим габаритам, коробка легко поміститься в кишеню рибальської куртки або жилета, а також в поясну сумку.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Категорія: | Рибальські товари |
| Підкатегорія: | Зберігання і транспортування |
| Підкатегорія: | Коробки для риболовлі |
| Артикул: | SLHS-1008 |
| Виробник: | Select |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 17.5x10.7x3 см |
| Країна походження: |
Україна |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Select |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 17.5 см |
| Ширина | 10.7 см |
| Высота | 3 см |