


432 ₴
Коробка Select Lure Box SLHX-1603 27х18х4.8cm
Опис
Коробка Select Lure Box SLHX-1603 27х18х4.8cm
Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHX-1603 має водонепроникну конструкцію для захисту вмісту від намокання. Для забезпечення такої функції у кришці передбачений силіконовий ущільнювач, а застібки створюють щільну фіксацію з трьох сторін. Внутрішній простір коробки складається з чотирьох вузьких поздовжніх відсіків та одного широкого поперечного. Їх можна додатково розділяти під свої потреби наявними перегородками.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Категорія: | Рибальські товари |
| Підкатегорія: | Зберігання і транспортування |
| Підкатегорія: | Коробки для риболовлі |
| Артикул: | SLHX-1603 |
| Виробник: | Select |
| Додаткова інформація: | водонепроникна конструкція |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 27х18х4.8 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.8 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 18 см |