
2 050 ₴
Carp Zoom G-Trend Carryall Large
Неймовірно практична сумка з просторим основним відділом, до якого прикріплені 2 бічні кишені й одна велика. Сумка здатна вмістити все необхідне для успішної та результативної риболовлі.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 39 см |