
2 750 ₴
Підставка для вудилищ Рід під Carp Zoom CZ Tempo на три вудилища,
Вибір відповідного власника вудилища відіграє велику роль у створенні потрібного місця для риболовлі, особливо у випадку багатоденних виїздів.
Цей багаторегульований рід під класичного дизайну і міцною рамою з анодованого алюмінію є оптимальною альтернативою.
Його довжину, висоту тримачів ключок та чотирьох ніжок можна регулювати окремо. Можна створити стабільний кут нахилу, що відповідає умовам.
Характеристики:
Регульована довжина: 65-115 см.
Кількість вудилищ: 3 шт
Висота: 40-60 см.
Баз-бар: 50 см
З практичним чохлом для перенесення
Транспортувальний розмір: 85x22x13 см.
Вага: 2,00 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Carp Zoom |
| Страна производитель | Венгрия |
| Вес | 2 кг |
| Количество удилищ | 3 |
| Максимальная высота | 50 см |
| Максимальная длина | 115 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Минимальная длина | 65 см |
| Особенности | Чехол, Удилище ставиться горизонтально, Возможна установка электронного сигнализатора, Телескопические ножки |
| Состояние | Новое |
| Тип | Род под |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 12 см |
| Длина в упаковке | 85 см |
| Ширина в упаковке | 22 см |