
2 585 ₴
Сумка для крісла FoxVoyagerChairBag 88x68x20cm.
Сумка для великого крісла Fox Voyager — ідеальне рішення для доставки вашого сидіння на берег повністю сухим і в чудовому стані. Виготовлена зі зносостійкої та водостійкої поліестерової тканини 300D, оброблена за розміром і підходить для широкого спектра рибальських крісел і спальних систем на ринку.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 20 см |