




2 860 ₴
Сумка Fox Voyager Carryall Medium 56L 50x30x30cm.
Fox Voyager Carryall Medium, високоякісний багаж із просторим центральним відділенням об'ємом 56 л. Всього з трьома зовнішніми кишенями, що складаються з двох великих бічних і однієї великої передньої кишені, що підходить для великої коробки для снастей Edges.
Виготовлений із міцної та водостійкої поліестерової тканини 300D. Обладнаний м'якими ручками з поліестеру та знімним плечовим ременем.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 30 см |