






4 942 ₴
Сумка Fox Voyager Barrow Bag.
Сумки Fox Voyager Barrow Bags забезпечують універсальне зберігання снастей і необхідних речей на березі. Виготовлені з міцної водостійкої поліефірної тканини 300D, обробленої вручну, і доступні в варіантах середнього та великого розміру.
Розроблені для акуратного розміщення на вашому візку, з жорсткою формованою основою та кришкою з ЕВА. Їх можна також використовувати як зручний столик для намету, щойно ви приїдете та встановіть його.
З двома зовнішніми кишенями та великою передньою кишенею, призначеною для коробки зі снастями. Більший розмір також має додаткову середню передню кишеню.
Обладнані м'якими ручками з поліестеру та знімним м'яким плечовим ременем.
Функції
Технічні характеристики
Сумка-візок Voyager середнього розміру
Сумка-візок Voyager, велика
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 см |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 36 см |