









1 815 ₴
Сумка Fox Camolite Storage Bag Large 37x22x28cm
Сумка для зберігання Fox Camolite, розроблена для використання у поєднанні з візком Explorer або окремо. Дуже зручна для зберігання невеликих необхідних предметів, таких як кухонне обладнання та запасний одяг. Великий розмір також має ручки для захоплення з боків і прошитий ручку для перенесення зверху, а також набір роздільників, що знімаються всередині. Функції Ідеально підходить для розміщення всередині центральної сумки-підставки візка Explorer. Бічні ручки дозволяють легко виймати їх із центральної нижньої сумки візка Explorer. М'які поручні з поліестеру камуфляжного кольору Зносостійка та водостійка поліефірна тканина 500D Технічні характеристики Маленький - (Д) 39 x (Ш) 18 x (В) 14 см Великий - (Д) 37 x (Ш) 22 x (В) 28 см| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 22 см |