









1 430 ₴
Кейс із баночками для диповання Fox Camolite Hookbait Case 6 Pot 17x17x10cm.
Кейс із баночками для дипання Fox Camolite, доступні у варіантах на 6, 8 або 12 горщиків. Усі постачаються з комбінацією повнорозмірних і половинних баночки для дипування. Виготовлені з міцної та водостійкої поліестерової тканини 500D. З тонуваними кришками з ПВХ для легкої ідентифікації вмісту.
Функції
Технічні характеристики
Чохол для наживки Camolite на 6 горщиків
Чохол для наживки Camolite 8 Pot
Чохол для наживки Camolite 12 Pot
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |