






1 413 ₴
Сarp Pro Tackle Bag CPLD66750 — напівжорстка сумка-органайзер для коропових повідців і термінальних снастей. Виготовлена з фірмового вологостійкого камуфльованого матеріалу Oxford 650D. Має продуману конструкцію, закривається на двосторонню блискавку. Основне відділення Tackle Bag CPLD66750 розділене м'якою перегородкою на два відсіки. В одному відсіку в довгій пластиковій коробці міститься повідниця, в іншому відсіку — чотири пластикові коробочки на 2, 3, 4 і 6 відділень для зберігання невеликих аксесуарів (гачків, застібок, кілочок, вертлюжків тощо). Коробочки та повідниця кріпляться до сумки за допомогою липучок. Завдяки вставкам із м'якого пористого матеріалу органайзер Carp Pro Tackle Bag забезпечує прекрасний захист вмісту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 12 см |