


564 ₴
Опис
Коробка Select Lure Box SLHX-1602 35.5х22.5х5.5cm
Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHX-1602 – об'ємна модель для зберігання великої кількості приманок. Завдяки водоепроникній конструкції вміст захищений від потрапляння вологи, що особливо актуально під час риболовлі з човна. Усередині знаходиться 3 поздовжні відсіки - 2 вузьких і 1 широкий, які можна розділяти за допомогою наявних перегородок. Кришка закріплена на поворотних петлях, а її щільне прилягання забезпечують чотири застібки, розташованих по периметру.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Категорія: | Рибальські товари |
| Підкатегорія: | Зберігання і транспортування |
| Підкатегорія: | Коробки для риболовлі |
| Артикул: | SLHX-1602 |
| Виробник: | Select |
| Додаткова інформація: | водонепроникна конструкція |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 35.5х22.5х5.5 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 35.5 см |
| Ширина | 32.5 см |