


444 ₴
Опис
Коробка Select Lure Box SLHX-0324 37.5х22.5х3.5cm
Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHX-0324 має досить великі розміри та тонкий профіль. Відсіки на всю довжину коробки з можливістю встановлення перегородок дозволяють розміщувати неширокі приманки, повідці та аксесуари практично будь-якої довжини. Кришка оснащена поворотними петлями та надійними застібками, які гарантують тривалу експлуатацію виробу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Категорія: | Рибальські товари |
| Підкатегорія: | Зберігання і транспортування |
| Підкатегорія: | Коробки для риболовлі |
| Артикул: | SLHX-0324 |
| Виробник: | Select |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 37.5х22.5х3.5 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 37.5 см |
| Ширина | 22.5 см |