

416 ₴
Опис
Коробка Select Lure Box SLHX-1011F EVA 28х19.5х4.5cm
Коробка Select Lure Box максимально пристосована для зберігання приманок і рибальських аксесуарів. Для її виробництва використаний практичний пластик, що витримує деякі ударні навантаження і не вступає в реакцію з різними силіконами. Широкий асортимент моделей різних габаритів і комбінацій внутрішніх відсіків, допоможе підібрати коробку для зберігання приманок практично будь-якого розміру.
Коробка Select Lure Box SLHX-1011F оснащена м'якою вставкою з EVA, в якій можна фіксувати гачки приманок, тому вони не будуть перевалюватися під час перенесення та пошкоджуватись одна об одну. Велика кількість прорізів дозволяє раціонально використовувати всю внутрішню площу та компактно розмістити приманки різних габаритів. Коробка оснащена кришкою на поворотних петлях та надійними застібками, що забезпечують тривалу експлуатацію виробу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Категорія: | Рибальські товари |
| Підкатегорія: | Зберігання і транспортування |
| Підкатегорія: | Коробки для риболовлі |
| Артикул: | SLHX-1011F |
| Виробник: | Select |
| Додаткова інформація: | Вставка з EVA |
| Країна виробник: | Китай |
| Розміри, ДхШхВ: | 28х19.5х4.5 см |
| Країна походження: | Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Коробка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 19.5 см |