


8 550 ₴
Крісла Levelite з'явилися лише кілька місяців тому, але вже мають велику популярність. Однак деякі рибалки забажали побачити версію з високою спинкою, щоб можна було "повантажитися в крісло з головою".
Компанія Trakker швидко відповість на побажання й тепер нам доступна версія Levelite Long-Back. Вона, природно, вирізняється подовженою спинкою, а також наявністю підлокітників. Вага стільця становить усього 4.17 кілограма.
Інші елементи залишилися на місці. Ви можете регулювати ніжки, складати та розкладати крісло за кілька секунд. Усі деталі каркаса виготовлені з алюмінію та неіржавкої сталі. Матеріал оздоблення не вицвітає під променями сонця, приємний тілу та вкрай довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trakker |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 65 мм |
| Висота сидіння стільця | 64 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 100 мм |
| Вага | 4.17 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |