






2 450 ₴
Один із найбільш універсальних і легко регульованих джерел подів. Чотири повністю регульовані за висотою ноги рід пода забезпечують швидке та надійне встановлення на будь-якій поверхні, а похилий механізм дасть змогу надати необхідний кут вашим вудлищам. Завдяки простоті та швидкості збирання стане чудовим вибором для рибалок, які цінують свій час. Розмір транспортувальний, см: 77х20; Вага, кг: 2.67.
Характеристики та опис
Основні атрибути
Виробник
Країна виробник
Китай
Кількість вудлищ
4
Мінімальна висота
34 см
Максимальна висота
60 см
Мінімальна довжина
75 см
Максимальна довжина
120 см
Ширина
65 см
Тип
Род под
Вага
2.7 кг
Стан
Нове
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Максимальна висота | 60 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Мінімальна висота | 34 см |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 65 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Длина в упаковке | 77 см |
| Ширина в упаковке | 23 см |