




2 350 ₴
Дуже якісний і зручний рід під від виробника рибальських снастей Feima. Завдяки своїй конструкції може обертатися як на 360 градусів навколо своєї осі, так і працювати принципом гойдалки. Має 5 точок кріплення для сигналізаторів, але зручно розташовувати або 4 або 3 вудлища одночасно. Виготовлений з алюмінію покритого порошковою фарбою, виключає порчу або окиснення від вологи. Улагоджується у свій чохол сумку для зберігання, не займає багато місця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вудлищ | 5 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Максимальна довжина | 130 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Мінімальна довжина | 80 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Род под |
| Ширина | 50 см |