
655 ₴
Carp Zoom Transparent EVA Box
Транспортабельний вологозахисний бокс із матеріалу EVA з прозорою кришкою і сіткою від випадкового висипання вмісту після розкриття.
Ідеальне рішення для зберігання і транспортування предметів, чутливих до води. Чудовий інструмент для всіх рибалок. Чудова річ для зберігання приманок на спінінгах, повідцях, годівницях, прикрасах. Одне слово, все, що потрібно для комфортної риболовлі.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 16 см |