







4 450 ₴
Одна з топових моделей род подів подів від виробника рибальських снастей Feima, чудове поєднання функціональності та сучасного дизайну. Основною "фішкою", цього покоління пода є можливість привести його в робочий стан або повернути в складений стан менш ніж за хвилину!
Усі деталі, виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають антивідблискове матове покриття чорного кольору. Посилена кріпильна гарнітура всіх сполук забезпечує високу стабільність і міцність. Род-под Feima CP-919 Rod Pod дуже стійкий, усі ноги мають телескопічну конструкцію, що дає змогу регулювати нахил у широких межах і встановлювати його на нерівному рельєфі. Загострені наконечники сприяють надійній фіксації ніг на різних поверхнях. Станина — пода подвійна, що додає конструкції додаткової міцності. Її довжина також регулюється — швидко та зручно. Під час транспортування не займає багато місця і постачається в чохлі з міцної тканини.
Конструкція дає змогу використовувати будь-які сигналізатори клювання та тримачі комля (рогачики) зі стандартною різзю, а також без проблем встановлювати нарід під до 4 коропових вудлищ у поєднанні з різними розмірами коропових котушок.
Розміри:
буз бар 60 см мінімальна висота 54 см максимальна висота 83 см мінімальна 77 см максимальна довжина 120 см вага 4 кг колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feima |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 54 см |
| Максимальна висота | 83 см |
| Мінімальна довжина | 77 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Ширина | 39 см |
| Вага | 4 кг |
| Особливості | Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки, Чохол |
| Стан | Новий |