




735 ₴
661,50 ₴
Підсак Breeze HY-270170 п'ятикутна голова 70 см, кордова сітка, алюмінієва телескоп ручка 1,7 м. Характеристики та опис Виробник Breeze Країна виробник Польща Діаметр 70 см Довжина в розкладеному вигляді 170 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 70 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 170 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсачок |
| Форма голови | Квадратна |