

1 510 ₴
1 434,50 ₴
Внутрішні розміри — 43х20х23 см.
Товщина стінки сумки — 11 мм.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600, пінополіетилен, термоматеріал.
Сумка для зберігання і транспортування дипів та атрактантів СД-3 з термозахистом. Нова модель! Відмітна особливість — два внутрішні модулі з комірками (все лежить на своїх місцях і не бовтається), укомплектована акумулятором холоду. У стінках сумки вшитий теплоізоляційний матеріал — пінополіетилен завтовшки 10 мм (вдвічі товщий, ніж у попередніх моделях). Підкладковий матеріал — термоматеріал фольгований на зносостійкій поліпропіленовій основі (особливо зарекомендував себе на ведрах із термозахистом).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 20 см |