



1 688 ₴
1 603,60 ₴
Розмір: 120х22х11 см.
Матеріал: водонепроникний поліестер D600, пінополіетилен, підкладка поліестер D75.
М'який чохол Акрополіс КВ-3б для вудок на дві секції виготовлений із вологостійкого матеріалу. Бічні стінки кофра всередині ущільнені поролоном. У захисний чохол поміщається 2 вудки з котушками та 2 снасті без котушок. Рибальський чохол Acropolis має бічну кишеню для стійок і кишеню для невеликих аксесуарів.
Широкий асортимент фірмових чохлів, кофрів, тубусів для рибальських вудок українського виробництва можна швидко купити в нашому інтернет-магазині за цінами виробника. Робіть замовлення онлайн на сайті або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 11 мм |
| Тип | Кофр |
| Довжина: | 120 см |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |