
2 750 ₴
Фідерний чохол Carp Zoom (Карп Зум) Stiff 3-Rod Bag
Carp Zoom Stiff 3-Rod Bag — неймовірно практичний чохол для трьох фідерних вудлищ, обладнаних котушками. Чохол має міцні, жорсткі стінки, що забезпечують захист для вудлищ. Чохол Карп Зум CZ4044 обладнані міцними та довговічними блискавками. Для зручного транспортування передбачений м'який, широкий плечовий регульований ремінь. Також для перенесення має ручку.
Виробник: Carp Zoom
Країна-виробник: Угорщина
Тип корпусу: Жорсткий
Кількість відділень 3
Колір: Синій
Довжина 155 см
Ширина 26 см
Глибина 14 (см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Zoom |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 3 |
| Глибина | 14 мм |
| Довжина: | 155 см |
| Тип | Чохол для вудлищ |
| Тип корпусу | Жесткий |