








8 200 ₴
7 380 ₴
Жіноча чорна дублянка, на два замки з натуральним хутром фінського песця, чорного кольору, чудово доповнить Ваш зимовий гардероб! Ця екодублянка зроблена зі штучної замші та штучного хутра овчини всередині, вона має вигляд натуральної. Стильна річ, яка стане вашим фаворитом!
Чудово комбінується з будь-яким типом одягу та взуття. Дублянка м'яка на дотик, довжина рукава регулюється манжетами, внизу дублянки з боків є блискавки, які розстібаються, що робить зручніше носити ету дубленку, на спині блискавка із замком — просто прикраса, стильно доповнює ету модель. Ця модель дуже добре лягає по фігурі, наявності другого замка регулює ще один розмір дублеки. Дублянка дуже тепла, непродувна, м'яка. Дві кишені, капюшон вшитий. Комфортна та легка в носінні дублянка стане Вашим улюбленцем вибором мережевого сезону! Допоможемо Вам підібрати розмір за Вашими вимірами! Вирушаємо товар всією Україною Новою поштою упродовж 1-2 днів із моменту замовлення. Особисто перевіряємо товар перед відправленням!
Довжина виробу 100 см.
Їжа дублянка з локози ідеально підходить для створення стильних образів у будь-яку погоду. Вона не тільки додасть вашому образу розкоші, але й забезпечить вам комфорт і тепло в прохолодні зимові дні.
Виберіть нашу дублянку з локози, , щоб створити стильний і неповторний образ, який завжди буде в центрі уваги!
Модель зріст 170 см.
У нашому Escada-shop ви знайдете хутряні головні убори та вироби з хутра таких видів:
Жіночі суцільні норкові шапки;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина від горловини до низу вироба | 100 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 96 см |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон дублянки | Пальто |
| Колір | Чорний |