

434 ₴
Коробка зі щільною кришкою Fox (Фокс) — Bait Box L — коробка від Fox (Фокс), особливо цікава в застосуванні для створення ПВА-стиків і мішечок. Вона зручна та практична у використанні, вміщує досить велику кількість готової ПВА суміші, і прекрасно вміщує саму ПВА сітку з плунжером.
Також цю коробку від компанії Фокс, карп'ятники використовують для різних аксесуарів і зберігання оснасток.
Коробка має розміри: 26 x 18 x 6 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Довжина: | 26 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Нове |
| Тип | Кришка |
| Ширина | 18 мм |