





495 ₴
Стандартна лідкорниця
Лидкорниця дає змогу зберігати всі типи попередньо пов'язаних лідкорів за допомогою металевого штифту або формованих секцій кожуха. Ці лідкорниці можуть зберігати до 10 готових лідкорів, включно з компонентами кріплення для грузил і повідця, як-от безпечні кліпси та намистини/рукави для вертольотів.
Лидкорниця XL
Лидкорниця XL з більш довгим поперечним перерізом дає змогу зберігати довші попередньо пов'язані лідкори за допомогою металевого штифту або формованих секцій кожуха. Ці лідкорниці можуть зберігати до 10 довгих готових лідкорів, включно з компонентами кріплення для грузил і повідця, як-от безпечні кліпси та намистини/рукави для вертольотів.
Розмір стандартної: 10,5 х 7,5 х 2см
Розмір XL: 10,5 х 11 х 2см
Поміщається в коробку для снастей Fox Edges Medium Tackle Box.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2 см |
| Довжина: | 10.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Нове |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 7.5 мм |