





1 320 ₴
Сумка для буз баров Fox Voyager Buzz Bar Bag Large 52x24x6cm.
Сумки для зумерів Fox Voyager Buzzer Bar Bags — це саме те, що вам потрібно, щоб зберігати зумери, шпульки з вішалками та аксесуари в одному місці. Виготовлені з міцної та водостійкої поліестерової тканини 300D з обробленням. Із сітчастою кишенею на блискавці всередині для дрібниць, а також ременями Velcro для зумерів. Розділені м'яким внутрішнім клапаном. Доступні в маленьких і великих розмірах для зумерів із двома та трьома стрижнями.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 24 см |