



1 265 ₴
Сумка для взуття Fox Voyager Boot/Wader Bag 23,5x49x25cm.
Сумка Fox Voyager Boot/Wader Bag — ідеальний багаж для зберігання ваших брудових черевиків і вейдерсів. З легким доступом через подвійні блискавки та зовнішньою сітчастою кишенею для зберігання будь-яких аксесуарів, які ви хочете тримати під рукою.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 25 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 49 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 23.5 см |