





1 044 ₴
Кейс із баночками для диповання Fox Voyager Hookbait Case 6 Pot 17x17x10cm.
Футляри для наживок Fox Voyager Hookbait Pot Cases, розумне рішення для зберігання наживок, що постачається в комплекті із шістьма або вісьмома водонепроникними кришками для наживок. Ідеально підходить для зберігання широкого асортименту наживок, дипів, приманок і рідин, з упевненістю, що вони не протікають під час транспортування.
Виготовлені зі зносостійкої та водостійкої поліефірної тканини 300D з обробленням і посиленими вставками на липучках, які ви можете використовувати для настроювання відповідно до ваших власних вимог.
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |