




842 ₴
Кейс для грузил Fox Voyager Lead and Bits Bag 22x8x14cm.
Сумка Fox Voyager Lead And Bits Bag — акуратний і організований спосіб взяти із собою набір грузил на наступну сесію. Виготовлена зі зносостійкої та водостійкої поліестерової тканини 300D. Має пару жорстких вставок із липучками, щоб ви могли налаштувати їх відповідно до своїх вимог.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 8 см |