





781 ₴
Кейс для аксесуарів Fox Voyager Accessory Bag Medium 22x8x13cm.
Сумки для аксесуарів Fox Voyager, серія сумок на змійці різних розмірів, виготовлених із міцної та водостійкої обробленої поліефірної тканини 300D. З жорсткими вставками із застібкою-липучкою, щоб ви могли налаштувати їх відповідно до своїх вимогами.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 8 см |