

451 ₴
Кейс для документів Fox Voyager Licence Wallet 20x14x3cm.
Кейс для документів Fox Voyager Licence Wallet — зручний спосіб носити із собою необхідні документи, коли ви на березі. Виготовлений із міцної та водостійкої поліестерової тканини 300D. З прозорими ПВХ-окнами з обох боків для вставки ліцензії та петлів на корінці для ручки.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 см |
| Товщина | 3 см |