





2 585 ₴
Сумка для ліжка Fox Voyager Bedchair Bag 86x86x25cm.
Сумки для розкладачків Fox Voyager — це найкраще рішення для доставки вашої розкладачки або спальної системи в банк повністю сухий і в чудовому стані. Виготовлені з міцної та водостійкої поліефірної тканини 300D, оброблені за розміром, щоб вмістити спальний мішок і подушку. Доступні в маленьких і великих розмірах, щоб відповідати широкому спектру розкладачків і спальних систем на ринку.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 25 см |