







640 ₴
Сидіння на відро Fox Camolite Bucket Cushion
Подушка для відра Fox Camolite забезпечує важливий додатковий рівень комфорту, коли ви сидите на квадратному відрі обсягом 10 або 17 літрів. З простими еластичними затискачами, які надійно утримують їх на місці.
Це здорово, коли ви відходите від свого басейну, прямуючи рибу, а також це чудовий варіант для гостей.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 29.5 см |
| Ширина | 26 см |