









5 350 ₴
Рюкзак Fox Camolite Ruckall 50x43x27cm.
Fox Camolite Ruckall поєднує в собі вантажність дорожніх сумок із портативністю і зручністю рюкзака. Він має два знімні ремені, які дають змогу прикріпити стілець і/або килимок для перенесення без допомоги рук. Одна сторона має повнорозмірну зовнішню кишеню для зберігання, а інша — дві менші зовнішні кишені для зберігання, кожен із яких ідеально підходить для зберігання різних аксесуарів. Обладнаний 3D нековзними плечовими ременями та м'якою спинкою, що робить його дуже зручним для перенесення.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Герморюкзак |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 43 см |