









4 950 ₴
Сумка Fox Camolite Small Barrow Bag Low Level 54x29x26cm.
Сумка-візок Fox Camolite, розроблена для візків Transporter із кріпленням ззаду, яке зачіпається за раму. Також є гарною окремою сумкою-візок і ідеально підходить для використання на різних інших візках. З верхньою кишенею, призначеним для розміщення великої коробки для снастей Fox, а також двома зовнішніми кишенями для зберігання.
З додатковими сітчастими кишенями на блискавці на цих зовнішніх бічних кишенях, що ідеально підходять для аксесуарів, які вам потрібні під рукою. З посиленою основою, ручками з поліестеру з камуфляжною підкладкою та знімним плечовим ременем із камуфляжною підкладкою.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для риби |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 29 см |