









3 913 ₴
Рюкзак Fox Camolite Compact Rucksack 24L 49x40x30cm.
Компактний рюкзак Fox Camolite, продуманий багаж із кишенями та відділеннями, точно розрахованими за розміром на коробки для снастей Fox. Виготовлений із міцної водостійкої поліестерової тканини 500D із міцною основою, яку можна протирати. Передня кишеня розрахована на велику коробку для снастей Edges, а верхня кишеня — на середню коробку для снастей Edges.
Бічні кишені по всій довжині призначені для великих коробок для снастей Edges і обладнані еластичними та тасьмовими петлями для фіксації стійок або зламаного стручка. З фіксувальними ременями для фіксації відчіпленого килимка або легкого стільця на формованій кришці з ЕВА.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 49 см |
| Глибина | 30 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Полювання/Рибалка |
| Об`єм | 24 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 40 см |