









5 962 ₴
Сумка Fox Camolite Barrow Organiser Large 55L 68x39x29cm.
Органайзери для візків Fox Camolite доступні у двох розмірах з основним відділенням об'ємом 37 або 55 літрів, розділеним знімними внутрішніми роздільниками. З жорсткою формованою пластиковою кришкою, яка може використовуватися як корисний столик для бивуаку з трьома сітчастими відділеннями на блискавці знизу.
Виготовлені з міцної та водостійкої поліестерової тканини 500D з м'якими ручками з поліестеру з камуфляжним принтом і знімним плечовим ременем із камуфляжним принтом.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 39 см |