









1 210 ₴
СумкаFox Camolite Storage Bag.
Сумка для зберігання Fox Camolite, розроблена для використання в поєднанні з візком Explorer або окремо. Дуже зручний для зберігання невеликих необхідних предметів, як-от кухонне обладнання або запасний одяг. Великий розмір також має ручки для захоплення з боків і прошиту ручку для перенесення зверху, а також набір знімних роздільників усередині.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 18 см |