








1 210 ₴
Наплічна сумка Fox Camolite Shoulder Wallet 17,5x5,5x23cm.
Гаманець Fox Camolite Shoulder Wallet дає змогу тримати цінні та необхідні речі під рукою, ідеально підходить для зберігання телефона, ключів і гаманця. Також він ідеально підходить як сумка для вистеження, щоб взяти із собою набір оснасток для кінцевих снастей.
Підходить для обох рук, тому ви можете носити його як на правій, так і на лівій руці.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 23 см |
| Довжина: | 17.5 см |
| Тип | Сумка |