









2 145 ₴
Кейс для ґаджетів Fox Camolite Gadget Safe Deluxe 24x31x13cm.
Fox Camolite Deluxe Gadget Safe — це універсальне рішення для транспортування і зберігання ваших блоків живлення Halo, а також достатньо місця для інших аксесуарів. З основним відділенням, у яке поміститься або один блок живлення Halo 96K, або два блоки живлення 48K. Формована кришка EVA надійно розмістить планшет або телефон у внутрішній кишені.
Також є глибока канавка, що проходить периметром кришки зовні, для розміщення планшета для перегляду без допомоги рук. Ще одна серія невеликих сітчастих кишень на блискавці всередині ідеально підходить для зберігання кабелів і запасних батарей. Ви навіть можете заряджати пристрої поза сумкою завдяки парі зовнішніх USB-адаптерів.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 31 мм |