





1 485 ₴
Кейс для грузил Fox Camolite Lead and Bits Bag Rigid Insert Large 22x8x14cm.
Сумки для оливців і біт Fox Camolite з жорсткими вставками, міцний, зносостійкий і водостійкий чохол на блискавці з 500D, що ідеально підходить для олив'яків. З жорсткою внутрішньою вставкою та сітчастою кишенею на блискавці, що ідеально підходить для затискачів і вертлюгів для оливників тощо.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 22 см |
| Матеріал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 8 мм |