





836 ₴
Сумка пояс Fox Camolite Boilie Waist Bag 17x16x16cm.
Сумка-пояс для бойлів Fox Camolite Boilie Waist Bag — це саме те, що вам потрібно для вистеження та прикормування. Вміщує до 2,5 кг бойлів і обладнана еластичною петлею для ременя для кріплення катапульти/мітальної палиці. Виготовлена з міцної та водостійкої поліестерової тканини 500D.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Сумка |