








858 ₴
Сумка Fox CamoliteToteBag 40x37x29cm.
Сумка Fox Camolite ідеально підходить для наповнення додатковими необхідними речами для наступної сесії. Складаючись повністю плоско, вони ідеально підходять для зберігання в автомобілі та чудово підходять для додаткового одягу та непортних продуктів тощо.
Функції
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 37 см |