




825 ₴
Кейс для ваг Fox Camolite Scales Pouch 21x30x6cm.
Сумка Fox Camolite Scales Pouch призначена для зберігання великих циферблатних ваг у стилі Reuben Heaton. Виготовлена з міцної та водостійкої поліестерової тканини 500D, повністю на підкладці та з набивкою.
Функції
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. O. X |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 30 см |